Rodziców uczniów przyjętych do klas pierwszych IX Liceum zapraszamy na spotkanie z Dyrekcją i wychowawcami 29 sierpnia o godzinie 17.00

spotkanie odbedzie się w auli szkoły

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023

w dniu 1 września 2022

Rozpoczęcie roku szkolnego rozpoczynamy apelem na dziedzińcu szkoły

o godzinie 9.00 apel dla klas : TRZECICH i CZWARTYCH

o godzinie 10.00 apel dla klas: PIERWSZYCH  i  DRUGICH

30 LAT MINĘŁO... JAK JEDEN DZIEŃ?

Miło nam przedstawić spot promocyjno-rocznicowy pt. "30 sekund na 30 lat".

Wykonanie: Karolina Ptaszyńska z klasy 3 E2 (fotografie), Maciej Muller z klasy 3 E1 (zdjęcia filmowe, montaż)
Na obchody 30-lecia naszego liceum zapraszamy w czerwcu!

Koniec października to tradycyjnie czas, aby wyruszyć na kolejny Gdyński Młodzieżowy Rajd im. Franciszki Cegielskiej. W tym roku wędrowaliśmy w dniu 25.10.2019 r.

Ponieważ Rajd organizowany jest z okazji rocznicy śmierci Pani Prezydent, z samego rana delegacja Rajdu na grobie Franciszki Cegielskiej złożyła kwiaty i zapaliła symboliczne światełko.
Trasa Rajdu (prowadzona jak zazwyczaj przez Pana Marka Romanowskiego z KTP "Marwojek") przebiegała w okolicy Gdyni Orłowa i mijała na trasie rzekę Kaczą, Potok Kolibkowski i  Potok Swelini.

Każda drużyna turystyczna, a było ich w tym roku dziewięć, dostała na trasę kartę zadań do wykonania. Na zakończenie Rajdu, przy ognisku i pieczonych kiełbaskach, karty zostały sprawdzone i wyłoniono zwycięzców. Pierwsze miejsce zajął Zespół Szkół Administracyjno-Ekonomicznych, drugie miejsce Szkoła Podstawowa nr 17, a trzecie - Szkoła Podstawowa nr 8. Gratulujemy.

Katarzyna Szymańska