Rodziców uczniów przyjętych do klas pierwszych IX Liceum zapraszamy na spotkanie z Dyrekcją i wychowawcami 29 sierpnia o godzinie 17.00

spotkanie odbedzie się w auli szkoły

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023

w dniu 1 września 2022

Rozpoczęcie roku szkolnego rozpoczynamy apelem na dziedzińcu szkoły

o godzinie 9.00 apel dla klas : TRZECICH i CZWARTYCH

o godzinie 10.00 apel dla klas: PIERWSZYCH  i  DRUGICH

30 LAT MINĘŁO... JAK JEDEN DZIEŃ?

Miło nam przedstawić spot promocyjno-rocznicowy pt. "30 sekund na 30 lat".

Wykonanie: Karolina Ptaszyńska z klasy 3 E2 (fotografie), Maciej Muller z klasy 3 E1 (zdjęcia filmowe, montaż)
Na obchody 30-lecia naszego liceum zapraszamy w czerwcu!

W dniach 23 i 29 października rozegrane zostały Mistrzostwa Gdyni w unihokeju dziewcząt . W fazie grupowej nasza reprezentacja nie miała sobie równych i wygrała kolejno mecze: 4:1 z ZSET; 11: 1 z XLO; 12: 1 z ZSAE.
Kolejnym etapem była faza finałowa, w której zmierzyły się najlepsze drużyny każdej z trzech grup eliminacyjnych.
Tu również nie było mocnych na dziewiątkę z Dziewiątki.
Nasze dziewczyny najpierw pokonały 10:4 reprezentację VLO oraz 6:4 VILO  zapewniając sobie tytuł MISTRZYŃ Gdyni oraz awans do półfinału wojewódzkiego.
W skład naszych złotek wchodzą: Daria Krason, Weronika Kozłowska, Małgosia Jasińska, Patrycja Strzemkowska, Kamila Kluza, Kaja Tanaś, Zosia Klemensowska, Paulina Makurat, Sara May. Dziękujemy za wolę walki i cudowne emocje !
Katarzyna Szelezniak- Białkowska