Rodziców uczniów przyjętych do klas pierwszych IX Liceum zapraszamy na spotkanie z Dyrekcją i wychowawcami 29 sierpnia o godzinie 17.00

spotkanie odbedzie się w auli szkoły

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023

w dniu 1 września 2022

Rozpoczęcie roku szkolnego rozpoczynamy apelem na dziedzińcu szkoły

o godzinie 9.00 apel dla klas : TRZECICH i CZWARTYCH

o godzinie 10.00 apel dla klas: PIERWSZYCH  i  DRUGICH

30 LAT MINĘŁO... JAK JEDEN DZIEŃ?

Miło nam przedstawić spot promocyjno-rocznicowy pt. "30 sekund na 30 lat".

Wykonanie: Karolina Ptaszyńska z klasy 3 E2 (fotografie), Maciej Muller z klasy 3 E1 (zdjęcia filmowe, montaż)
Na obchody 30-lecia naszego liceum zapraszamy w czerwcu!

8 listopada 2019 r. kilkoro uczniów naszego liceum przystąpiło do etapu szkolnego Olimpiady Języka Niemieckiego.

Zadania, jak zwykle, znacznie odbiegały od standardów szkolnych i podstawy programowej, jednak jest to domeną tego typu konkursów językowych.

Uczniowie zmagali się zarówno z niebanalnymi konstrukcjami gramatyczno-językowymi, jak i skomplikowanym materiałem leksykalnym.

Tym bardziej, jest mi bardzo miło powiadomić wszystkich, że uczennica klasy II A, Natalia Kwidzińska, przeszła do II etapu Olimpiady, który odbędzie się 10. stycznia 2020 r. Przekazujemy uczennicy serdeczne gratulacje i wspieramy ją w dalszych działaniach. Natalia, wszyscy trzymamy kciuki, dasz radę!!!

Ewa Mironiuk