Rodziców uczniów przyjętych do klas pierwszych IX Liceum zapraszamy na spotkanie z Dyrekcją i wychowawcami 29 sierpnia o godzinie 17.00

spotkanie odbedzie się w auli szkoły

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023

w dniu 1 września 2022

Rozpoczęcie roku szkolnego rozpoczynamy apelem na dziedzińcu szkoły

o godzinie 9.00 apel dla klas : TRZECICH i CZWARTYCH

o godzinie 10.00 apel dla klas: PIERWSZYCH  i  DRUGICH

30 LAT MINĘŁO... JAK JEDEN DZIEŃ?

Miło nam przedstawić spot promocyjno-rocznicowy pt. "30 sekund na 30 lat".

Wykonanie: Karolina Ptaszyńska z klasy 3 E2 (fotografie), Maciej Muller z klasy 3 E1 (zdjęcia filmowe, montaż)
Na obchody 30-lecia naszego liceum zapraszamy w czerwcu!

Rusza  ciekawy projekt międzyprzedmiotowy przeznaczony dla klas  drugich realizujących w zakresie rozszerzonym chemię i biologię. W roli głównej szeroko rozumiana kryminalistyka. Tematy frapujące...

zresztą sprawdźcie sami w zakładce:  O szkole - Projekty edukacyjne - Projekty edukacyjne realizowane w roku szkolnym 2019/2020

Wśród  tematów są także związane z filmem i literaturą. Zapraszamy po inspiracje do biblioteki szkolnej; ostatnio przybyło w niej sporo nowych książek zakupionych w ramach Naarodoweggo Progamu Rozwoju Czytelnictwa. zgodnie z życzeniem czytelników jest wśród nich sporo kryminałów i thrillerów - od klasyki gatunku , czyli powieści Agathy Christtie, po współczesne - Remigiusza Mroza, Katarzyny Bondy, Zygmunta Miłoszewskiego, Jo Nesbo czy Charlott Link.