Rodziców uczniów przyjętych do klas pierwszych IX Liceum zapraszamy na spotkanie z Dyrekcją i wychowawcami 29 sierpnia o godzinie 17.00

spotkanie odbedzie się w auli szkoły

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023

w dniu 1 września 2022

Rozpoczęcie roku szkolnego rozpoczynamy apelem na dziedzińcu szkoły

o godzinie 9.00 apel dla klas : TRZECICH i CZWARTYCH

o godzinie 10.00 apel dla klas: PIERWSZYCH  i  DRUGICH

30 LAT MINĘŁO... JAK JEDEN DZIEŃ?

Miło nam przedstawić spot promocyjno-rocznicowy pt. "30 sekund na 30 lat".

Wykonanie: Karolina Ptaszyńska z klasy 3 E2 (fotografie), Maciej Muller z klasy 3 E1 (zdjęcia filmowe, montaż)
Na obchody 30-lecia naszego liceum zapraszamy w czerwcu!

W dniach17.11- 22.11 dwie nauczycielki naszej szkoły pani Krystyna Nowicka- Nozdryń oraz pani Katarzyna Pucyło przebywały w Sivas w Turcji, gdzie wzięły udział w spotkaniu organizacyjnym i oficjalnym otwarciu projektu Erasmus+ Let's Help Our Precious Planet.

Przedstawicielki i przedstawiciele szkół partnerskich biorących udział w projekcie z Turcji, Hiszpanii, Portugalii, Węgier oraz Włoch omówili wraz z naszymi nauczycielkami szczegóły działań projektowych oraz wizyt międzynarodowych.

Dzięki gościnności szkoły gospodarzy spotkania, grupa miała także okazję zwiedzić zabytkowe centrum Sivas i okolice oraz podziwiać księżycowe krajobrazy Kapadocji. W kolejnych tygodniach uczniowie biorący udział w projekcie będą pracować nad lepszym zrozumieniem zmian klimatycznych na świecie oraz przygotowywać się do wizyty we Włoszech w marcu przyszłego roku.