Rodziców uczniów przyjętych do klas pierwszych IX Liceum zapraszamy na spotkanie z Dyrekcją i wychowawcami 29 sierpnia o godzinie 17.00

spotkanie odbedzie się w auli szkoły

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023

w dniu 1 września 2022

Rozpoczęcie roku szkolnego rozpoczynamy apelem na dziedzińcu szkoły

o godzinie 9.00 apel dla klas : TRZECICH i CZWARTYCH

o godzinie 10.00 apel dla klas: PIERWSZYCH  i  DRUGICH

30 LAT MINĘŁO... JAK JEDEN DZIEŃ?

Miło nam przedstawić spot promocyjno-rocznicowy pt. "30 sekund na 30 lat".

Wykonanie: Karolina Ptaszyńska z klasy 3 E2 (fotografie), Maciej Muller z klasy 3 E1 (zdjęcia filmowe, montaż)
Na obchody 30-lecia naszego liceum zapraszamy w czerwcu!

Pomorski College Medyczny i wykład dla naszych uczniów-studentów. 27 listopada na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym uczennice i uczniowie klas 1b1 2b 3g mogli spotkać się i wysłuchać wybitnego polskiego chirurga...

i wykładowcy prof. Zbigniewa Śledzińskiego ordynatora Kliniki Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej i Transplantacyjnej UCK na temat ostrego zapalenia trzustki.

Zachęcamy do zainteresowania się powyższym tematem i odsyłamy np. do proponowanych publikacji