Przedstawiamy fotograficzny "Portret pokolenia" wg Karoliny Ptaszyńdskiej uczennicy IX LO, ktora rozwija swój talent w Trójmiejskiej Szkole Fotorafii. Tak autorka napisała o swoim projekcie:

"Zestaw składający się z 12 dyptyków, pokazujących twarze młodego pokolenia. Dyptyki mają na celu pokazać, jak podobni jesteśmy, pomimo różnic i pomimo braku pokrewieństwa. Technicznie każdą połówkę twarzy można zestawić z każdą inną, dowolną połówką. Projekt został stworzony dzięki ogromnej pomocy uczniów IX Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni oraz pani Doroty Twarowskiej. Wszystkim, którzy wzięli udział w tworzeniu tego zestawu jestem ogromnie wdzięczna, bo bez Was, ten projekt po prostu by nie powstał.Projekt jest częścią portfolio, które obroniłam w Trójmiejskiej  Szkole Fotografii  na ocenę celującą."