Niewiele czasu spędziliśmy w tym roku szkolnym w murach Dziewiątki. Przez ostatni miesiąc jednak wszystko powoli wracało do normy i zakończenie nauki wyglądało już jak zawsze. Ceremonia osadzona była w dobrze wszystkim znanych ramach i to napawało optymizmem. Poczet sztadarowy, hymn państwowy, słowa Pani Dyrektor Wiesławy Krysztofowicz i Przewodniczącej Rady Rodziców Pani Moniki Tokarskiej skierowane do całej społeczności szkolnej, gratulacje dla wyróżniających się w nauce i osiągających sukcesy na różnych polach aktywności indywidualnej i zespołowej – to wszystko sprawiło, że poczuliśmy się szczęśliwi jak zawsze na moment przed rozpoczęciem wakacji.

 

 

 

 

 

 

Nominacje do stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2021/2022 otrzymali z rąk Pani Dyrektor Hubert Czajka z klasy 2D2 (średnia ocen 6,0!) oraz Magdalena Kuśmierz z klasy 2C1(średnia ocen 5,92)

 

 

 

 

 

Grupa uczennic i uczniów z klasy 2D1 pod kierunkiem Pani Katarzyny Pucyło i Pani Doroty Twarowskiej odniosła ogromny sukces, zajmując 2 miejsce w Ogólnopolskim programie „Młody Lean Lider” Pamiątkową statuetkę odebrał z rąk Pani Dyrektor Lider grupy Cezary Matuszewski.

 

 

 

 


I miejsce w konkursie ekologicznym organizowanym przez Komunalny Związek Gmin Doliny Redy i Chylonki zajęła uczennica klas 2B2 Klaudia Wolak, a wyróżnienie otrzymał uczeń klasy Paweł Napiątek z klasy 1B – nagrodę wręczyła Pani Małgorzata Turyn.

 

 

Pamiątkowe przypinki IX Liceum ufundowane przez Radę Rodziców dla uczniów klas pierwszych wręczyła opiekunka Samorządu Uczniowskiego Pani Dorota Twarowska.

Jeszcze ostatnie krótkie spotkania w klasach po odbiór świadectwa i… witajcie zasłużone wakacje. Niech będą bezpieczne i pogodne w każdym znaczeniu tego słowa.

 

Tekst Barbara Buller

Foto Marcin Góralski