30 LAT MINĘŁO... JAK JEDEN DZIEŃ?

Miło nam przedstawić spot promocyjno-rocznicowy pt. "30 sekund na 30 lat".

Wykonanie: Karolina Ptaszyńska z klasy 3 E2 (fotografie), Maciej Muller z klasy 3 E1 (zdjęcia filmowe, montaż)
Na obchody 30-lecia naszego liceum zapraszamy w czerwcu!

Podczas pierwszej edycji projektu The world of my passions, która odbyła się 9 czerwca, mieliśmy okazję poznać pasje uczennic i uczniów naszej szkoły. Jesteśmy pod wrażeniem, z jakim entuzjazmem i zaangażowaniem opowiadali o swojej przygodzie z harcerstwem, modą, tańcem, żeglarstwem, kolarstwem, akwarystyką, fotografią, podróżowaniem. Wyzwanie było tym trudniejsze, że wszystkie prezentacje odbyły się w języku angielskim. Jeszcze raz gratulujemy uczestnikom i życzymy, aby pasje  wnosiły do ich życia nowe barwy i czyniły je jeszcze piękniejszym.

Projekt realizowany przy wsparciu Rady Rodziców przy 9X LO, Centrum Eksparynent,Wydawnictwa Oxford  i Macmillam.

Organizatorki: Beata Grasza, Danuta Paszak