Harmonogram zakończenia roku szkolnego 2020/2021

w dniu 25 czerwca 2021

Zakończenie roku szkolnego rozpoczynamy apelem na dziedzińcu szkoły

o godzinie 9.00 apel dla klas : 1A, 1B, 1C, 1D, 1E, 1G, 2A1, 2B1, 2C1

po apelu rozdanie świadectw w klasach

o godzinie 10.00 apel dla klas: 2D1, 2E1, 2F1, 2G1, 2A2, 2B2, 2C2, 2D2, 2E2, 2G2

po apelu rozdanie świadectw w klasach

15 marca w hali CKZiU nr 2 w Gdyni odbyły się Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Sportach Siłowych. Zawody składały się z trzech części: najpierw w wyciskaniu sztangi w pozycji leżącej na ławeczce rywalizowały dziewczęta, później w tej samej konkurencji chłopcy, a na koniec do walki przystąpili chłopcy w dwuboju siłowym (wyciskanie plus martwy ciąg).

Łączna punktacja za wyniki osiągnięte we wszystkich tych częściach decydowała o końcowej klasyfikacji drużynowej szkół.Nasi reprezentanci spisali się bardzo dobrze zajmując trzecie miejsce i zdobywając brązowe medale mistrzostw.

Wszyscy wykazali się ogromną ambicją i wolą walki. Ale niewątpliwie gwiazdą zespołu był Kajetan Nakonieczny z klasy II g, który startując w dwuboju zajął drugie miejsce i do brązowego medalu w drużynie dołożył srebrny medal w klasyfikacji indywidualnej.

Wszystkim naszym reprezentantom gratulujemy sukcesu i dziękujemy za sportową postawę.

W mistrzostwach naszą szkołę reprezentowali:

Nela Nazarowa z kl. I e i Natalia Wołcz z kl. II a

uczniowie klasy Id: Patryk Pyż, Marcin Kochanek i Daniel Godlewski