Harmonogram zakończenia roku szkolnego 2020/2021

w dniu 25 czerwca 2021

Zakończenie roku szkolnego rozpoczynamy apelem na dziedzińcu szkoły

o godzinie 9.00 apel dla klas : 1A, 1B, 1C, 1D, 1E, 1G, 2A1, 2B1, 2C1

po apelu rozdanie świadectw w klasach

o godzinie 10.00 apel dla klas: 2D1, 2E1, 2F1, 2G1, 2A2, 2B2, 2C2, 2D2, 2E2, 2G2

po apelu rozdanie świadectw w klasach

27 września  w Miejskim Parku Kolibki w Gdyni uczniowie szkół  ponadgimnazjalnych brali udział w Sztafetowych Biegach Przełajowych. IX Liceum reprezentowaly dwie sztafety. Reprezentacja dziewcząt w składzie: Wiktoria Gajtkowska, Dagmara Penkowska, Kamila Dymna, Agnieszka Makowska, Karolina Bieniak, Anna Labudda, Agata Kolatowska, Wiktoria Zduńczyk, Julia Stańczyk, Jagoda Błaszkowska - zajęła  III miejsce.

Reprezentacja chłopców w składzie Jakub Sadło, Konrad Białas, Tomasz Elend, Olaf Stumski, Paweł Rypel, Bartek Sobczak, Damian Romanowski, Krzysztof Grzonkowski, Jakub Skrzypkowski, Maciej Zera -  zajęła II miejsce.

Wszyscy uczniowie zasługują na uznanie  i gratulacje tym bardziej, że jest to wyjątkowy sukces. Nigdy w historii szkoły obie sztafety w jednych zawodach nie stanęły na podium.

Magdalena Tężycka