Rodziców uczniów przyjętych do klas pierwszych IX Liceum zapraszamy na spotkanie z Dyrekcją i wychowawcami 29 sierpnia o godzinie 17.00

spotkanie odbedzie się w auli szkoły

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023

w dniu 1 września 2022

Rozpoczęcie roku szkolnego rozpoczynamy apelem na dziedzińcu szkoły

o godzinie 9.00 apel dla klas : TRZECICH i CZWARTYCH

o godzinie 10.00 apel dla klas: PIERWSZYCH  i  DRUGICH

30 LAT MINĘŁO... JAK JEDEN DZIEŃ?

Miło nam przedstawić spot promocyjno-rocznicowy pt. "30 sekund na 30 lat".

Wykonanie: Karolina Ptaszyńska z klasy 3 E2 (fotografie), Maciej Muller z klasy 3 E1 (zdjęcia filmowe, montaż)
Na obchody 30-lecia naszego liceum zapraszamy w czerwcu!

IX Liceum Ogólnokształcące w Gdyni z wielkim entuzjazmem dołącza do szkół biorących udział w projekcie „Rok Relacji w Edukacji 2.0.”.

Akcja ta promuje budowanie dobrych relacji między wszystkimi członkami szkolnej społeczności: Uczniami, Rodzicami, Nauczycielami i innymi Pracownikami szkoły. Nauczanie przedmiotowe to w dzisiejszych czasach za mało. Równie ważne jest to, jak siebie traktujemy, jak się komunikujemy i współpracujemy ze sobą.

Empatia, życzliwość, otwartość, akceptacja i zaufanie to filary dobrych relacji, które dodają nam chęci i motywacji do nauki i wspólnej pracy na rzecz społeczności. To właśnie dzięki nim z radością przychodzimy do Szkoły. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w różnorodne działania i dzielenia się pomysłami na ulepszenie szkolnej rzeczywistości(kontakt: p.  Joanna Stenka , Magda Wojculewicz – Grabowska).

Więcej informacji o projekcie:  https://e-dos.net/project/rok-relacji/