Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026
Uroczyście zakończył się rok szkolny 2025/2026. Pani Dyrektor Agnieszka Jowsa podziękowała całej społeczności szkolnej – uczniom, nauczycielom, pracownikom oraz rodzicom – za zaangażowanie, życzliwość i dobrą współpracę przez cały rok. Szczególnym momentem uroczystości było pożegnanie Pana Leszka Sobieraja, który po wielu latach oddanej i sumiennej pracy odszedł na zasłużoną emeryturę. Do podziękowań dołączyła również Rada Rodziców naszej szkoły, dziękując dyrekcji, nauczycielom, uczniom i pracownikom szkoły za owocną współpracę. Życzymy wszystkim zasłużonego odpoczynku i przede wszystkim bezpiecznych, pełnych radości wakacji. Do zobaczenia we wrześniu – z nową energią i gotowością na kolejne wyzwania!
Dyrekcja IX LO
