SZANOWNI KANDYDACI DO KLAS PIERWSZYCH

lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych

od 23 lipca do 30 lipca 2021 r. (w godz. 9.00 - 14.00)

potwierdzenie woli nauki w IX LO poprzez złożenie w szkole:

- oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej

-oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty

2 zdjęć (podpisanych na odwrocie imieniem i nazwiskiem)

- odpisu skróconego aktu urodzenia (kopia)

- karty zdrowia

- wypełnionego kwestionariusza

(kwestionariusz przygotowany przez szkołę dostępny będzie w szkole
oraz na stronie internetowej IX LO w zakładce „rekrutacja”)

Ogłoszenie list uczniów przyjętych i nieprzyjętych:
2 sierpnia 2021 r. (poniedziałek)

w przypadku niezakwalifikowania się kandydata wnioski o ponowne rozpatrzenie składać można w szkole od 23 lipca

na formularzu dostępnym w szkole lub na stronie szkoły w zakładce „rekrutacja”

w przypadku zaistnienia wolnych miejsc poinformujemy Państwa telefonicznie o przyjęciu kandydata w wyniku rekrutacji uzupełniającej, po 2 sierpnia

W minioną sobotę 12 kwietnia 2014r. w Zespole Sportowych Szkół Ponadgimnazjalnych w Gdyni zakończyła się dwudniowa XIV edycja giełdy szkół ponadgimnazjalnych. Kilka tysięcy gdyńskich gimnazjalistów mogło zapoznać się z zasadami rekrutacji i ofertą nauczania swoich przyszłych szkół. Naszą szkołę profesjonalnie reprezentowali obecni pierwszoklasiści, którzy doskonale znali zasady rekrutacji i umieli rzeczowo odpowiedzieć na wszystkie pytania. Dziękujemy uczennicom Katarzynie Rzepce, Paulinie Stryczyńskiej z klasy Ic, Paulinie Demkowskiej, Karolinie Kleisa z klasy I a, Aleksandrze Lietza, Paulinie Romanowskiej z klasy I e oraz Alicji Małydze z klasy I b i Dominice Denisiuk z klasy I d . Nad całością czuwali nauczyciele: Anna Krause, Inga Ziółkowska, Magdalena Tężycka i Krzysztof Brodziński.

W ramach promocji naszego Liceum  uczniowie:  Katarzyna Rzepka, Paulina  Stryczyńska, Aleksandra Lietza, Adam Labuhn, Jakub Rogal i Adrian  Segin  pod opieką p. Magdaleny Tężyckiej odwiedzili Gimnazjum nr 17 w  Gdyni, gdzie zaprezentowali ofertę edukacyjną szkoły, prowadzone przez szkołę projekty  i opowiedzieli o ciekawych wydarzeniach z życia szkoły.