Harmonogram zakończenia roku szkolnego 2020/2021

w dniu 25 czerwca 2021

Zakończenie roku szkolnego rozpoczynamy apelem na dziedzińcu szkoły

o godzinie 9.00 apel dla klas : 1A, 1B, 1C, 1D, 1E, 1G, 2A1, 2B1, 2C1

po apelu rozdanie świadectw w klasach

o godzinie 10.00 apel dla klas: 2D1, 2E1, 2F1, 2G1, 2A2, 2B2, 2C2, 2D2, 2E2, 2G2

po apelu rozdanie świadectw w klasach

Od wtorku młodzież naszej szkoły przebywa wraz z panią Grażyną Kozak-Pawlak i panią Dorotą Twarowską w zaprzyjaźnionym Gimnazjum EMA w Bonn w Niemczech. Siedem uczennic i dwóch uczniów klas pierwszych uczestniczy w programie wymiany, który jak zawsze obfituje w wiele atrakcji.
Dziewczęta i chłopcy wraz ze swoimi niemieckimi partnerami będą zwiedzać najpiękniejsze zakątki Bonn i Kolonii, realizować zajęcia sportowe oraz spędzać razem wolny czas. Nasi uczniowie będą mieli okazję poznać metody prowadzenia zajęć w niemieckiej szkole, doskonalić języki obce oraz poznać codzienne życie niemieckich rodzin, które ich goszczą. Wspólna realizacja wielu projektów z pewnością zbliży do siebie uczniów obu szkół i zaowocuje wieloletnimi znajomościami, a może nawet przyjaźniami. Życzymy im wielu ekscytujących wrażeń i doświadczeń oraz dobrej zabawy.
Projekt wymiany polsko - niemieckiej nasza szkoła realizuje od 24 lat. Jest on finansowany przez rodziców, Urząd Miasta Gdyni oraz Polsko-Niemiecką Współpracę Młodzieży w Warszawie.