Rodziców uczniów przyjętych do klas pierwszych IX Liceum zapraszamy na spotkanie z Dyrekcją i wychowawcami 29 sierpnia o godzinie 17.00

spotkanie odbedzie się w auli szkoły

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023

w dniu 1 września 2022

Rozpoczęcie roku szkolnego rozpoczynamy apelem na dziedzińcu szkoły

o godzinie 9.00 apel dla klas : TRZECICH i CZWARTYCH

o godzinie 10.00 apel dla klas: PIERWSZYCH  i  DRUGICH

30 LAT MINĘŁO... JAK JEDEN DZIEŃ?

Miło nam przedstawić spot promocyjno-rocznicowy pt. "30 sekund na 30 lat".

Wykonanie: Karolina Ptaszyńska z klasy 3 E2 (fotografie), Maciej Muller z klasy 3 E1 (zdjęcia filmowe, montaż)
Na obchody 30-lecia naszego liceum zapraszamy w czerwcu!

15 września 2019 roku z okazji 80. rocznicy sowieckiej agresji na Polskę oraz Dnia Sybiraka  odbyły się gdyńskie uroczystości upamiętniające tysiące Polaków przymusowo wywiezionych do Związku Rdzieckiego, z których ponad pół miliona  pozostało "na nieludzkiej ziemi".
Msza św. w intencji Ojczyzny, Sybiraków i Rodziny Katyńskiej została  odprawiona w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa przy ul.
 Armii Krajowej 46 o g. 9.30, a jej uroczystą oprawę tradycyjnie już przygotowały uczennice  naszej szkoły pod kierunkiem
pani Anny Hochleitner

; następnie  pod pomnikiem"W hołdzie zesłańcom Sybiru"przy ul. Armii Krajowej  zgromadzili się  przedstawiciele Związku Sybiraków, Rodziny Katyńskiej oraz Rady Miasta Gdyni, a także młodzież z gdyńskich szkół, by upamiętnić   naszych rodaków, ktorym nie było dane  wrócić do ojczyzny z dalekiej Syberii.