Rodziców uczniów przyjętych do klas pierwszych IX Liceum zapraszamy na spotkanie z Dyrekcją i wychowawcami 29 sierpnia o godzinie 17.00

spotkanie odbedzie się w auli szkoły

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023

w dniu 1 września 2022

Rozpoczęcie roku szkolnego rozpoczynamy apelem na dziedzińcu szkoły

o godzinie 9.00 apel dla klas : TRZECICH i CZWARTYCH

o godzinie 10.00 apel dla klas: PIERWSZYCH  i  DRUGICH

30 LAT MINĘŁO... JAK JEDEN DZIEŃ?

Miło nam przedstawić spot promocyjno-rocznicowy pt. "30 sekund na 30 lat".

Wykonanie: Karolina Ptaszyńska z klasy 3 E2 (fotografie), Maciej Muller z klasy 3 E1 (zdjęcia filmowe, montaż)
Na obchody 30-lecia naszego liceum zapraszamy w czerwcu!

W drugim tygodniu września uczniowie klas o profilu biologiczno-chemicznym i przyrodniczym zostali zaproszeni przez Koordynatorów Pomorskiego College’u Medycznego przy GUM-edzie na Szkołę Letnią (Summer School). Polsko-włoska konferencja naukowa odbywała się pod hasłem: "Molecular aspects of Western Style Diet" i trwała cztery dni. Był to czas warsztatów laboratoryjnych, wykładów w języku polskim i angielskim oraz integracji z zaproszonymi gośćmi z Włoch.

MałgorzataTuryn