Rodziców uczniów przyjętych do klas pierwszych IX Liceum zapraszamy na spotkanie z Dyrekcją i wychowawcami 29 sierpnia o godzinie 17.00

spotkanie odbedzie się w auli szkoły

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023

w dniu 1 września 2022

Rozpoczęcie roku szkolnego rozpoczynamy apelem na dziedzińcu szkoły

o godzinie 9.00 apel dla klas : TRZECICH i CZWARTYCH

o godzinie 10.00 apel dla klas: PIERWSZYCH  i  DRUGICH

30 LAT MINĘŁO... JAK JEDEN DZIEŃ?

Miło nam przedstawić spot promocyjno-rocznicowy pt. "30 sekund na 30 lat".

Wykonanie: Karolina Ptaszyńska z klasy 3 E2 (fotografie), Maciej Muller z klasy 3 E1 (zdjęcia filmowe, montaż)
Na obchody 30-lecia naszego liceum zapraszamy w czerwcu!

19.09 w Parku Kolibki odbyła się integracja klas pierwszych IX LO po szkole podstawowej - było nas podobno 220 - 250 osób! Na początku odtańczyliśmy belgijkę (u niektórych momentami przypominającą breakdance).
W trakcie zabawy odbyły się także konkursy na najlepszą karykaturę wychowawcy oraz najlepszą prezentację klasy. Wszystkie - od A1 do  G1 miały doskonałe pomysły - od lokowania McDonalda po przebranie Tyranozaura - i zaprezentowały się wspaniale, lecz zwycięzca może być tylko jeden i została nim klasa IG1- gratulacje !
Następnie z radością skorzystaliśmy z atrakcji Parku Kolibki takich, jak spacer po linach lub ognisko.
Zmęczeni, ubłoceni, ale z uśmiechem na twarzach (miejmy nadzieję nie będącym efektem maskowania traumy) wróciliśmy do domów, a następnego dnia mogliśmy pewniej czuć się w szkole będąc już zaznajomioną ze sobą grupą, która razem przeżyła atrakcje Parku Kolibki.
Dziękujemy za pomoc w organizacji Samorządowi Uczniowskiemu IX LO, Pani Dorocie Twardowskiej i naszym wychowawcom. Przed nami wiele miesięcy szkoły, więc postarajmy razem zaangażować się w nie z całej siły!

tekst: Krzysztof Żochowski kl.1A1;    foto: Kajetan Kołodziejski kl. IIE