Rodziców uczniów przyjętych do klas pierwszych IX Liceum zapraszamy na spotkanie z Dyrekcją i wychowawcami 29 sierpnia o godzinie 17.00

spotkanie odbedzie się w auli szkoły

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023

w dniu 1 września 2022

Rozpoczęcie roku szkolnego rozpoczynamy apelem na dziedzińcu szkoły

o godzinie 9.00 apel dla klas : TRZECICH i CZWARTYCH

o godzinie 10.00 apel dla klas: PIERWSZYCH  i  DRUGICH

30 LAT MINĘŁO... JAK JEDEN DZIEŃ?

Miło nam przedstawić spot promocyjno-rocznicowy pt. "30 sekund na 30 lat".

Wykonanie: Karolina Ptaszyńska z klasy 3 E2 (fotografie), Maciej Muller z klasy 3 E1 (zdjęcia filmowe, montaż)
Na obchody 30-lecia naszego liceum zapraszamy w czerwcu!

To już ósma edycja międzyszkolnego konkursu Etiuda o Wolności, którym "Dziewiątka" świętuje urodziny Niepodległej. W auli naszej szkoły rozbrzmiewała polska piosenka w bardzo dobrych wykonaniach.

Jury w składzie: Beata Filipp, Olga Malicka-Kowalczyk, Kajetan Kołodziejski przyznało:
1 miejsce Aleksandrze Pilarskiej z IX LO w Gdyni, kl. 1E2, za wykonanie utworu: "Walczyk",
2 miejsce Marcelinie Gruchale z IXLO w Gdyni, kl. 1E2, za wykonanie utworu: "Powrócisz tu".
3 miejsce Wiktorii Wieczorek z Zespołu Szkół Sportowych nr 7 w Gdyni za wykonanie piosenki: "Powrócisz tu".

Przyznano wyróżnienia:
Laurze Truszczyńskiej z  IXLO w Gdyni, kl. 2E, za wykonanie utworu: "Tango na głos, orkiestrę i jeszcze jeden głos",
Agnieszce Kubalewskiej oraz Mateuszowi Lamkiewiczowi z Zespołu Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych w Gdyni za wykonanie w duecie piosenki: "Miasto",
Lenie Klimczyk oraz Idze Pniewskiej z II LO w Gdyni za wykonanie w duecie utworu: "Przez śnieg grudniowy".
Cieszymy się, że kolejna odsłona konkursu przyciągnęła tyle talentów. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział! Koncert galowy odbędzie podczas święta szkoły 8 listopada o godz. 12 w IX LO. Zapraszamy.

Beata Filipp