Rodziców uczniów przyjętych do klas pierwszych IX Liceum zapraszamy na spotkanie z Dyrekcją i wychowawcami 29 sierpnia o godzinie 17.00

spotkanie odbedzie się w auli szkoły

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023

w dniu 1 września 2022

Rozpoczęcie roku szkolnego rozpoczynamy apelem na dziedzińcu szkoły

o godzinie 9.00 apel dla klas : TRZECICH i CZWARTYCH

o godzinie 10.00 apel dla klas: PIERWSZYCH  i  DRUGICH

30 LAT MINĘŁO... JAK JEDEN DZIEŃ?

Miło nam przedstawić spot promocyjno-rocznicowy pt. "30 sekund na 30 lat".

Wykonanie: Karolina Ptaszyńska z klasy 3 E2 (fotografie), Maciej Muller z klasy 3 E1 (zdjęcia filmowe, montaż)
Na obchody 30-lecia naszego liceum zapraszamy w czerwcu!

Dziewiątka żyje również nocą… Klasa 1G1 wraz z wychowawczynią p. Ławicką i opiekunem (jednym z rodziców) brała udział w niecodziennym wydarzeniu: nocy sportowo-filmowej organizowanej w szkole.

Program takiej nietypowej integracji był bardzo urozmaicony i każdy znalazł dla siebie coś interesującego. Organizacja takiego przedsięwzięcia wzbudziła wielki entuzjazm oraz nieukrywaną radość wśród uczniów.

Wszyscy bardzo aktywnie uczestniczyli w grach i zabawach odbywających się w sali gimnastycznej. Emocjonującym wydarzeniem był mecz piłki siatkowej - rodzice kontra uczniowie (rodzice podjęli wyzwanie, by zmierzyć się sportowo ze swoimi dziećmi).

Podczas meczu sporo było emocji i dobrej zabawy. Po wyczerpującym wieczorze pizza na kolacje smakowała wyśmienicie. Seans filmowy odbywał się w specjalnie przygotowanej sali kinowej. Jednak największe emocje pojawiły się podczas zabawy „w podchody”. Wszyscy poznaliśmy doskonale naszą Dziewiątkę od środka. Zabawa toczyła się do późnych godzin nocnych, a raczej wczesnoporannych. Radość z przebywania razem w niecodziennych sytuacjach udzieliła się wszystkim uczestnikom, którzy w bardzo dobrych nastrojach opuścili mury szkoły.

Agnieszka Ławicka.