30 LAT MINĘŁO... JAK JEDEN DZIEŃ?

Miło nam przedstawić spot promocyjno-rocznicowy pt. "30 sekund na 30 lat".

Wykonanie: Karolina Ptaszyńska z klasy 3 E2 (fotografie), Maciej Muller z klasy 3 E1 (zdjęcia filmowe, montaż)
Na obchody 30-lecia naszego liceum zapraszamy w czerwcu!

Spośród nadesłanych 160 prac uczniów z całej Polski, Komisja Konkursu "Translation Master" wyłoniła 10 najlepszych przekładów.
Wśród nich znalazła się praca ucznia naszej szkoły - Jakuba Kaczorowskiego z klasy IIC.
Już w połowie marca Jakub, pod opieką nauczycielki języka angielskiego p. Katarzyny Korczak,  będzie miał możliwość wzięcia udziału w finale Konkursu, który odbędzie się w  III Liceum Ogólnokształcącym we Włocławku. Ostatni etap Konkursu będzie polegał na przetłumaczeniu dwóch tekstów: tekstu o zawężonej tematyce (np. instrukcji) oraz fragmentu piosenki. Gratulujemy i życzymy powodzenia!
Magda Wojculewicz - Grabowska  (szkolna koordynatorka konkursu)

(źródło grafiki: pixabay)