30 LAT MINĘŁO... JAK JEDEN DZIEŃ?

Miło nam przedstawić spot promocyjno-rocznicowy pt. "30 sekund na 30 lat".

Wykonanie: Karolina Ptaszyńska z klasy 3 E2 (fotografie), Maciej Muller z klasy 3 E1 (zdjęcia filmowe, montaż)
Na obchody 30-lecia naszego liceum zapraszamy w czerwcu!

W tym roku szkolnym, po dłuższej przerwie uczniowie i uczennice gdyńskich szkół wrócili do rywalizacji międzyszkolnej w niektórych dyscyplinach sportowych. Nasza szkoła brała udział w rozgrywkach piłki koszykowej, piłki siatkowej i piłki nożnej, a wcześniej w zawodach lekkoatletycznych. Największym osiągnięciem chłopców reprezentujących "Dziewiątkę" w piłce nożnej, było zajęcie  3. miejsce w Mistrzostwach Gdyńskiej Licealiady.

Na boisku chłopcy wykazali się ogromnym zaangażowaniem i duchem walki sportowej, gdyż do finału nie przegrali żadnego meczu. Do pierwszego miejsca zabrakło nam jednego punktu.Serdecznie im gratulujemy i życzymy wszystkim zawodnikom i zawodniczkom powodzenia w zawodach w przyszłym roku szkolnym. Skład drużyny medalowej: Dawid Gronczewski, Bartek Lupa, Kuba Michniewicz, Piotr Kaliszewski, Przemek Andrasz, Filip Strzelecki,Kamil Jeżyk, Michał Sztorch, Konrad Łochowski.

Agnieszka Ławicka