30 LAT MINĘŁO... JAK JEDEN DZIEŃ?

 

Miło nam przedstawić spot promocyjno-rocznicowy pt. "30 sekund na 30 lat".

Wykonanie: Karolina Ptaszyńska z klasy 3 E2 (fotografie), Maciej Muller z klasy 3 E1 (zdjęcia filmowe, montaż)
Na obchody 30-lecia naszego liceum zapraszamy w czerwcu!
 

Miło nam poinformować, że 8 czerwca 2022 r. otrzymaliśmy Krajową Odznakę Jakości eTwinning za projekt „Ein gesunder Geist in einem gesunden Körper” (W zdrowym ciele zdrowy duch). Powyższa odznaka przyznawana jest szkołom, nauczycielom i uczniom, których działania w ramach eTwinningu reprezentują wysoki poziom. Dla nauczycieli jest to uznanie ich pracy, dla uczniów to większa motywacja do prowadzenia zaplanowanych działań, a dla szkoły – publiczne potwierdzenie zaangażowania i dążenia do jakości oraz otwartość na współpracę europejską.

 

 

Projekt nasz realizowaliśmy od marca do czerwca ubiegłego roku współpracując z liceum z Wejherowa oraz ze szkołami średnimi z zagranicy – z Włoch, Turcji i Słowacji.

Po spełnieniu wymogów formalnych, został on oceniony przez Krajowe Biuro eTwinning pod kątem innowacyjności i kreatywność, integracji z programem nauczania, komunikacji oraz współpracy i wymiany informacji pomiędzy szkołami partnerskimi, a także wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych.

 

Dziękuję uczennicom biorącym udział w naszym projekcie (Amelia Bożyk IIID1, Zuzanna Michalak IIID, Eliza Koszałka IIIG1, Karolina Kostecka IIIC2, Natasza Skulich IIIC2, Marcelina Palczak IIIG2 oraz Edyta Sawrycka IIIG2) za ich ogromny wkład pracy. To dzięki Waszemu zaangażowaniu i dobrej współpracy całego zespołu nasza szkoła otrzymała tak prestiżowe wyróżnienie.

 

Inicjatorka i koordynatorka projektu: Edyta Delekta