Harmonogram zakończenia roku szkolnego 2020/2021

w dniu 25 czerwca 2021

Zakończenie roku szkolnego rozpoczynamy apelem na dziedzińcu szkoły

o godzinie 9.00 apel dla klas : 1A, 1B, 1C, 1D, 1E, 1G, 2A1, 2B1, 2C1

po apelu rozdanie świadectw w klasach

o godzinie 10.00 apel dla klas: 2D1, 2E1, 2F1, 2G1, 2A2, 2B2, 2C2, 2D2, 2E2, 2G2

po apelu rozdanie świadectw w klasach

Na terenie Akademii Marynarki Wojennej w sobotę 22 kwietnia sześcioosobowa reprezentacja IX LO wzięła udział w eliminacjach rejonowych – Szkół Ponadgimnazjalnych w Pierwszej Pomocy PCK. Szkołę reprezentowali; Adam Christow z klasy III G, Klaudia Czajkowska z klasy II F, Jacek Banaś z klasy II F, Dominika Gllowala z klasy III G, Ewa Dąbrowska z klasy II F, Karolina Jankowska z klasy I D.

Zawody trwały około trzech godzin, w czasie ich trwania uczestnicy na poszczególnych stanowiskach musieli wykazać się konkretnymi umiejętnościami w udzielaniu pierwszej pomocy. W tym czasie ich czynności były weryfikowane przez przedstawicieli policji, straży pożarnej, straży miejskiej, specjalistów PCK i instruktorów pierwszej pomocy PKC. Ostatecznie reprezentacja IX LO zajęła bardzo dobre II miejsce, prezentując wysoki stopień umiejętności.
Leszek Sobieraj